Trabzon Kemeraltı Çarşısı Nerede, Nasıl Gidilir ?

Trabzon Bakırcılar
Trabzon Bakırcılar

Tarihi Trabzon Kemeraltı Çarşısı

Trabzon’dan hediyelik eşya bakınıyorsanız ilk uğramanız gereken yer Trabzon Kemeraltı Çarşısı. Bakırcıları ile meşhur olan şehirde, pek çok bakırcı dükkanı ve tezgahı yer alıyor.

Trabzon’un en eski çarşısı olma özelliği taşıyan Trabzon Kemeraltı Çarşısı, şehrin tarihi çarşılarından biri.

Trabzon’da hediyelik eşya Ne Alınır?

Trabzon bakırı ve daha birçok hediyelik eşyayı Trabzon Kemeraltı Çarşısı’nda bulabilirsiniz. Dilerseniz bakırlarınızı kalaylatabilir ya da şekil verdirebilirsiniz.

Kemeraltı Çarşısını Ziyaret Etmeli Miyim ?

Bakırcıların yanı sıra, aklınıza gelebilecek her türlü dükkan ve tezgah yer alıyor Trabzon Kemeraltı Çarşısı’nda. Yolunuz Trabzon’a düştüğünde Trabzon Kemeraltı Çarşısı’nı ziyaret etmenizi tavsiye eder, keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Trabzon Kemeraltı Çarşısı Resimleri ?

Trabzonrentacars.Com hakkında 104 makale
Trabzon`daki Araç kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamaya talip olan araç kiralama şirketi.

4 yorum

  1. Geçtiğimiz yıl Karadeniz Teknik Üniversitesine bi seminere gitmiştim sadece bu yüzden Trabzona yolum düşmüştü. Tabi vaktimiz aşırı kısıtlı olduğu için çok fazla gezme ve bir yerleri görme fırsatımız olmadı. Şimdi yazınızı görünce keşke 4-5 saat olsa bile bu zaman kemeraltı çarşısı gibi bir yerde değerlendirebilseydim. Neyse artık nasipte varsa bir sonraki gidişimde inşallah kemeraltı çarşısına da uğramak nasip olur 🙂

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*