Tek Yön Araç Kiralama En Ucuz

tek yön araç kiralama
tek yön araç kiralama

Tek Yön Araç Kiralama Nedir ?

Tek yön ücreti kiralık aracı teslim aldığınız lokasyondan farklı bir lokasyonda iade etmek istediğinizde oluşur. Örneğin kiralık aracı Trabzon’dan teslim alıp İstanbul’da iade etmek istediğinizde iki şehir arasındaki mesafeye göre KM başına ücret alınır.

Trabzon’dan araba kiralayıp Başka bir şehirde bırakabilirmiyim ?

Rent a car, Oto kiralama şirketimiz’den araba kiralayıp başka bir şehirde aracı teslim etmeniz extra bir ücret ile mümkündür .

Trabzon’dan başka bir şehire ailenizle birlikte gitmeniz gerekiyor , uçak ücretleri pahalı gelebilir ,Otobüs yolculuğu’da yapmak istemiyorsanız en kolay ve rahat seçenek araç kiralayıp istediğiniz şehire rahat ve keyifli bir şekilde ulaşmaktır. Kiralık arabayı gittiğiniz şehirde bir nokta belirlenir ve oradan firmamız personeline aracı teslim edersiniz.

Başka bir şehirde teslim edecek olduğum araba için ne kadar ücret öderim?

Trabzon şehir merkezindeki oto kiralama şirketimizden kiralamış olduğunuz aracı başka bir şehirde teslim edecek olduğunuzda, aracın Trabzon’a geri dönüş yakıt masrafı, Şoför yol masrafı ve Şoför yevmiyesi kiracıdan alınır , bunun yanında ekstra farklı bir ücret talep edilmemektedir.

Trabzon şehrinde rent a car, araç kiralama ve oto kiralama ihtiyaçlarınızı rent a car, oto kiralama şirketimizden karşılayabilirsiniz. Geniş kapsamlı oto kiralama şirketimiz’den ihtiyacınıza uygun kiralık arabayı rezervasyon yaptırıp kiralayabilirsiniz.

Trabzonrentacars.Com hakkında 104 makale
Trabzon`daki Araç kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamaya talip olan araç kiralama şirketi.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*