Araç Kiralama Hakkında En Popüler Bilgiler .

durma-mesafersi
durma-mesafersi

Kiralık araç almadan önce sizlere araç kiralama hakkında popüler bilgiler vermek istiyoruz. Kafanızda oluşan soru işaretlerine size verdiğimiz bu bilgiler ile cevap bulmuş olacaksınız.

Kiralık araç nasıl teslim alınır?

Kiralık araç rezervasyonu nasıl yapabilirim diyorsanız ,Online olarak Trabzonrentacars.Com internet sayfasından fiyat teklifi alabilir ve birkaç basit adımda rezervasyon yaptıra bilirsiniz. Rezervasyonunuz anında ilgili ofise iletilir ve sizin için en uygun kiralık araç personelimiz tarafından hazırlanır.

Kiraladığım Arabayı Arkadaşım Sürebilir Mi ?

Arabayı , kiralayan şahıs dışındaki kişi/kişilerce kullanılabilmesi ilave sürücü/sürücülere ait sürücü belgesi bilgilerinin kira sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ve ek sürücü bedeli ödenmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi veya herhangi kaza durumunda tüm güvenceler geçersiz sayılarak gerek kiralayan, gerekse aracı kullanan kişi ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar.

Kiraladığım Aracın Günlük Kilometre Sınırı Varmı ?

Günlük ve aylık araç kiralamalarında kilometre sınırı bulunmaktadır.

Kredi Kartım Olmadan Araç Kiralayabilirmiyim ?

Ofisimizden Kredi kartsız araç kiralama yapabilirsiniz. Kiraya vermiş olduğumuz araçlar için kredi kartı zorunluluğu istemiyoruz.

Trabzonrentacars.Com hakkında 104 makale
Trabzon`daki Araç kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamaya talip olan araç kiralama şirketi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*