2019’un en yeni arabaları yollarda devrim yaratacak

Bu yıl, yoldaki en iyi bilinen otomobillerin bazıları için bir devrim niteliğinde. Elektrik gücü, 21. yüzyıl tasarım ve son teknoloji, tanıdık araçları otomobilin geleceğine dönüştürecektir.

2019’da gelen modellerin arasında Mini’nin elektrikli bir versiyonu , Land Rover Defender’ın yepyeni bir lansmanı – 70 yıldır ilk kez – ve yepyeni bir Volkswagen Golf.

Yeni bir Ferrari , Porsche 911 ve Mercedes Hypercar olacak . Yeni keşfedilen Nissan Juke , BMW 1 Serisi , Range Rover Evoque ve Renault Clio dahil olmak üzere en çok satanlar neredeyse heyecan verici.

Ancak, yılın en büyük trendi yeni elektrikli otomobillerin dalgası . Mini’nin yanı sıra Audi , Mercedes , Porsche , Honda ve Polestar’ın (Volvo’nun elektrikli otomobil markası) pille çalışan otomobilleri piyasaya sürdüğünü göreceksiniz, sürüş sırasında yalnızca 2020’ye kadar genişlemeye ve gelişmeye devam edecek yeni bir şafağın başlangıcı ve ötesinde.

2019’da yeni bir araba beklemeye değip değmeyeceğini veya yakında değiştirilecek bir model için çok şey aradığınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Yeni Araba Modelleri 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonRezervasyon İçin Hemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: